Když banky nepomůžou

Na kvalitni.cz se nám podařilo objevit zajímavý článek s názvem PŮJČKY OD NEBANKOVKY SE BÁT NEMUSÍTE! POMŮŽE TAM KDE NEPOMŮŽE BANKA, který jasně poukazuje na to, že banky se svým klientům mohou otočit zády a tím pak nic nezbývá pouze se o pomoc obrátit na nebankovní společnost.

Když banky nepomůžou


Zajímavý článek je v tom, že poukazuje na možný aktuální problém, který může v této ekonomicky obtížné situaci nastat. COVID 19 může totiž způsobit to, že někdo ztratí zaměstnání a tak mu banka půjčku neposkytne. Jak je to možné? Banka si jednoduše nastaví vlastní podmínky a nebude brát ani v úvahu to, že klient má v bance otevřený účet již několik let.

Tak pomůže nebankovní společnost

A toto je příležitost pro nějakou nebankovní společnost, která takovému klientovi ráda půjčí. Nebankovní společnosti nemají oproti bankám tak přísné podmínky pro schválení půjčky a tak jsou vlastně jediným východiskem pro klienta. Tento článek doporučujeme přečíst každému, kdo o takové téma jeví zájem.

Někdy je lepší si raději peníze nepůjčovat, ale pokud se někdo dostane do takové situace, že si prostě půjčit musí, tak by mělo být základním pravidlem aby se na něj jeho vlastní banka nevykašlala.

 

ÚVOD