Mojakomunita.sk je křesťanský portál, který přináší svým návštěvníkům farní oznámení, aktuality, zpravodajství, knihovnu dokumentů a mapu farností na Slovensku. Pokud vás baví právě tato téma, tak na tomto portálu nemůžete chybět.

 

Vlastní tvorba

Portál Mojakomunita.sk však není jen o obsahu, na kterém se podílejí jeho autoři. Samotný obsah můžete tvořit i vy a to prostřednictvím vlastního blogu, který si dokážete po jednoduché registraci vytvořit. Váš životní příspěvek může vypadat například takto: https://www.mojakomunita.sk/web/smsbox3/blog/-/blogs/peniaze-nie-su-vsetko-boh-vsak-ano a o tom, co budete chtít sdílet s ostatními rozhodujete pouze vy.

 

Mojakomutita.sk ma Facebooku
 

Kromě internetového portálu Mojakomunita.sk se tento druh krásného projektu nachází i na Facebooku a to jak otevřená skupina se stejným názvem Mojakomunita. Nadšenci a přívrženci tak mohou být v těsném spojení během celého dne.

Projekt Mé Komunity je myšlenkou Roberta Kretta (Bratislava), VDP. Janka Buca (Važec - Bratislava) a VDP. Romana Seka (Žilina). Do tohoto projektu zavolali v roce 2010 jako programátory Petra Mištinu (Piešťany) a Martina Lojek (Kežmarok).
 
Projekt se díky Pánu rozrostl a myšlenky se chytili další kněží (VDP. Štefan Hrbček ze Spišské diecéze, VDP. Jozef Hlinka ze Žilinské diecéze a další), lídři společenství nebo aktivní křesťané, kteří pomáhají dobrovolnický s tvorbou vlastních webových stránek postavených v rámci MojejKomunity.

Mini pôžička  Stopthedrugwar  zoznam KamDoMesta avast toplist.sk efinancnik najisto obchodny server oddlužení centrum peníze Úvod