Najisto.cz patří mezi největší české firemní internetové katalogy s bezplatnou registrací. Jde o projekt společnosti Centrum. Každá firma, která má zájem se může do katalogu registrovat. Musí mít však platné IČO, které si Najisto.cz ověřuje. Celý proces registrace je přitom otázkou kratičkého času a každá firma se živnostenským listem se tak může bezplatně registrovat.

I zahraniční společnosti

Do katalogu Najisto.cz mohou kromě domácích společností registrovat i ty zahraniční jako je příkladná vizitka na odkazu: https://najisto.centrum.cz/3188411/europefin-se/ i zde však platí, že společnost musí být řádně zapsána v obchodním rejstříku a splňovat všechny příslušné kritéria. Registrace zahraniční firmy do katalogu Najisto.cz je přitom stejně jednoduchá.

Zviditelněte se

Registrace v katalogu Najisto.cz je skvělou možností jak zviditelnit svou obchodní společnost na internetu. Ať už podnikáte v oblasti financí nebo nabízíte jiné služby, či produkty, Najisto.cz je tu i pro vás. Velmi důležitý je fakt, že se jedná o službu zdarma, protože na českém trhu existuje množství firemních katalogů, které za registraci vyžadují roční poplatky.

Mini pôžička  Stopthedrugwar  zoznam KamDoMesta avast efinancnik obchodny server oddlužení centrum peníze Úvod