Skvělé možnosti založení firmy na klíč

fotoZaložení firmy je možné realizovat dvěma způsoby. Buď se spolehnete na vlastní síly a vše okolo vzniku nové společnosti si vyřídíte sami, anebo se spolehnete na profesionální firmu, jež vyřídí veškeré náležitosti potřebné k založení společnosti za vás.

Záležitostí potřebných k založení firmy je celá řada. Když je za vás profesionálové vyřeší, budete mít o spousty starostí méně a k založení společnosti dojde naprosto hladce. Jaké náležitosti tedy budou při založení firmy na klíč zapotřebí?

Firma za 10 dní

V první řadě je nezbytný notářský zápis. U toho je samozřejmě nutná vaše přítomnost jako budoucího společníka konkrétní firmy. Jinak se ale také založení firmy na klíč neobejde bez zřízení živnostenského oprávnění. Firma musí mít řádné živnostenské oprávnění a také musí být nezbytně zapsána do obchodního rejstříku. To se děje až po složení základního kapitálu. Jinak ale není možné zapomenout na přihlášení na finančním úřadu. Celý proces založení firmy s profesionální společností probíhá pouhých 10 dní. Vy jako majitel nové firmy dostanete do rukou živnostenský list, rozhodnutí soudu o zápisu firmy a logicky výpis z obchodního rejstříku, v němž bude vaše společnost figurovat.

Ready made společnost

Moderní založení s.r.o. ale může fungovat i druhým způsobem, a to tak, že jako zájemce o zahájení podnikatelské dráhy zakoupíte takzvanou ready made společnost. Jde o společnost, která již byla profesionály v minulosti založena za účelem pozdějšího prodeje. Výhodou koupě ready made společnosti je především fakt, že se jedná o společnost, se kterou můžete začít realizovat váš podnikatelský záměr ihned. Není tak třeba čekat minimálně 10 dní na to, než se vyřeší všechny formality. Díky koupi ready made společnosti můžete být o krok před konkurencí a začít podnikat ihned.

One Response to Skvělé možnosti založení firmy na klíč

  1. admin napsal:

    každá společnost potřebuje zviditelnit, využít muže jak reklamní stojany, tak samozřejmě i jiné formy reklamy

Napsat komentář