Americký projekt Yelp se pomaličku začíná prosazovat iu nás a Slovenské sousedy. Stále více firem jako jsou různé restaurace, zda finanční domy si dělají profil na této platformě. Stane se Yelp někdy konkurence schopné například Seznamu?

To neví nyní říci nikdo. Yelp už na našem trhu funguje pár let a stále nemá takovou popularitu. Uvidíme však, zda nevyzkoušet nějakou reklamní kampaň, se kterou by dokázali zaujmout. Nic není nemožné. Nestačí totiž, že na Yelp bude dost firemních profilů. Hlavně jde o to, že prioritou takového projektu musí být to, že budou mít o něj zájem především běžní uživatelé internetu, který ho budou využívat jako vyhledávač. Obrovským konkurentem přitom pro Yelp je i katalog najisto.cz, který stejně se snaží sdružovat všechny společnosti.

nové firmy
Mezi nové firmy na Yelp.cz jsme například zaznamenali profil společnosti Ammado, který je se nachází na adrese: https://www.yelp.cz/biz/ammado-p%C5%AFj%C4%8Dka-praha ale i řadu dalších firem. Věříme, že tento segment ještě může zažít nějaký boom a záleží jen na tvůrcích projektu aby se nedaly odlákat od původních myšlenkách.
Mini pôžička  Stopthedrugwar  zoznam KamDoMesta avast toplist.sk efinancnik mojakomunita najisto obchodny server oddlužení centrum peníze Úvod