Nenajde se snad ani jeden z nás, kdo by neznal název Zlatestranky. Začínali jako telefonní seznam ještě v dobách kdy jsme hojně využívali telefonní automaty na ulicích. Tedy v dobách kdy byl mobilní telefon nedostupný pro běžného smrtelníka. Zlatestranky.cz však už dávno nejsou jen o telefonních číslech.

 

Bašta pro firmy

Zlatestranky.cz se stáli významným zdrojem pro firmy jako nástroj bezplatné propagace. Samozřejmě, že je možné za určitých příplatky nechat svou firmu zvýraznit, nic se nemění na politice společnosti, že zápis kterékoli společnosti se sídlem v České republice je zcela bezplatný. Prostřednictvím této platformy vyhledává služby tisíce návštěvníků denně a tak by v ní neměl chybět žádný podnikatel.

 

Řemesla a služby

Zákazníci nejčastěji používají tuto službu pro vyhledání vhodných řemesel a v neposlední řadě i hledání finančních služeb jako jsou různé nebankovní subjekty pro produkty půjčky a úvěry, např. : https://www.zlatestranky.cz/profil/N21862/produkt/detail/5bdc71866193326d48e642a2
Samozřejmostí jsou i státní instituce množství jiných často vyhledávaných adres.

 

Pokud se na zlatestranky.cz dostat

Vše začíná registrací společnosti a následnou notifikací pomocí email adresy. Po úspěšném ověření si už každá firma může svůj profil upravovat libovolně podle vlastních představ.

Mini pôžička  Stopthedrugwar  zoznam KamDoMesta avast toplist.sk efinancnik mojakomunita najisto obchodny server oddlužení centrum peníze Úvod