20 let a stále funkční

Slovenský firemní katalog je na trhu již více než 20 let a za ten čas je stabilním partnerem pro tisíce firem. Mít tam firemní prezentaci je tak výhodná a samozřejmě zdarma.

Aby se mohla firma prezentovat na internetu, musí být vidět. Právě slovenský katalog zoznam.sk přináší svým partnerem firemní zápis zdarma a to jednoduchým způsobem. O jednom takovém jsme se povídali se zástupcem společnosti EUROPEFIN, SE, která firemní zápis má.

"Je to neskutečná výhoda když se můžete spolehnout na partnera jakým zoznam.sk je. Naši společnost jsme do katalogu registrovali již před 7 lety a stále nám přináší ovoce. Je to zdarma a o to jsme raději. Na zoznam.sk máme uveřejněnou vizitku a to na podstránce https://www.zoznam.sk/firma/3379281/europefin-se-bratislava a jsme nad míru spokojeni. Určitě neplánujeme nyní ani v budoucnosti nic na tom měnit."

Na závěr už jen dodáme, že registrace v katalogu je jednoduchá a potrvá pár minut. Následně když zaměstnanec seznamu ověří firmené údaje publikuje firemní vizitku, která se bude ihned zobrazovat. Je však třeba dodat, že firemní katalog na zoznam.sk je převážně určen pro slovenské společnosti nebo pro zahraniční společnosti podnikající i na Slovensku.

Mini pôžička  Úvod